Gazetniki

Gazetniki

Gazetniki dla amatorów tradycyjnej prasy

Sortuj według:

Gazetniki nowoczesne dla amatorów tradycyjnej prasy

W dobie królującego Internetu, prasa drukowana może i coraz bardziej odchodzi do lamusa, nie oznacza to jednak, że już całkowicie wyparta została z naszych domów przez smartfony i tablety – wielu z nas skutecznie opiera się postępowi technologicznemu i ceni sobie stary urok dotyku papieru. Kolorowe czasopisma czy książki mogą przecież z powodzeniem stanowić element dekoracyjny wnętrza. I choć nic nie stoi na przeszkodzie, aby ich swobodnie zaaranżowane stosiki zdobiły podłogę lub blaty mebli, to jednak ich pełną urodę na światło dzienne wydobędą dopiero gazetniki na czasopisma i prasę codzienną, które od czasu do czasu zaopiekują się również akurat czytaną książką, którą chcemy mieć pod ręką. Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom zadbaliśmy o to, aby w dziale tym znalazły się gazetniki wiszące, jak i stojaki na gazety, które nie tylko pozwolą na praktyczne przechowywanie kolorowych czasopism, ale i wniosą do wnętrza ciekawy akcent aranżacyjny.

Z uwagi na stosunkowo niewielkie rozmiary jakie posiadają, miejsce dla nich znajdzie się zarówno w salonie, jak i w domowym biurze, choć nieduży gazetnik na czasopisma zlokalizowany w bliskim sąsiedztwie łóżka również nie powinien stanowić zaskakującego widoku.

Gazetniki nie tylko do domu

Gazetniki nowoczesne to często, a już na pewno nie bez powodu spotykane w obiektach komercyjnych akcesoria. Halle i poczekalnie hotelowe, salony kosmetyczne i fryzjerskie, kancelarie prawnicze i banki… naprawdę długo można by wymieniać należące do strefy publicznej miejsca, w których natkniemy się na stojaki na gazety i czasopisma. Dostęp do prasy to przecież świetny sposób, aby zająć czymś klienta i choć trochę zminimalizować jego zniecierpliwienie, które może być efektem ewentualnie wydłużonego czasu oczekiwania, z kolei estetyczny sposób  przechowywania czasopism to dodatkowa szansa na podniesienie walorów związanych z wystrojem wnętrza. Zwłaszcza że wybór w tym temacie jest całkiem spory. Znajdujące się w naszej ofercie gazetniki to zróżnicowane wzornictwo, spośród którego zarówno miłośnicy klasycznych aranżacji, jak i skrajnie nowoczesnych wnętrz z pewnością znajdą coś dla siebie.

Wybieramy gazetniki

Wśród proponowanych przez nas modeli spotkacie m.in. ponadczasowe gazetniki drewniane,  które podobnie jak drewniane podpórki na książki, cechują się nie tylko odpornością na obciążenia, ale także uniwersalnością względem dopasowania ich do wielu estetyk. Tego typu stojaki na gazety z powodzeniem odnajdą się w klasycznych salonach, nie mniej dobrze poradzą sobie w tych inspirowanych stylem skandynawskim. Dzięki prostym, pełnym naturalnego wdzięku formom będą także świetnym dodatkiem do wnętrz w stylu eko.

Gazetniki metalowe, które stanowią nie mniej liczną tego działu, będą idealnym rozwiązaniem w przypadku wnętrz utrzymanych w klimacie loftowym lub industrialnym. Wśród tego typu modeli znajdziecie gazetniki wiszące (przeznaczone do przymocowania na ścianie), a także stojaki na gazety, które z powodzeniem znajdą swoje miejsce na podłodze obok fotela, sofy czy sypialnianego łóżka. Pierwsze z nich będą trafionym wyborem szczególnie w przypadku małych wnętrz, drugie z kolei bez trudu odnajdą się w przestronnych pomieszczeniach.

Dla śledzących wnętrzarskie trendy wartą rozważenia opcją będą również gazetniki wykonane z tworzyw sztucznych. Do wyboru w tym temacie są np. transparentne stojaki na gazety, dostępne w wielu wariantach kolorystycznych, które ze względu na nowatorskie formy podkreślą oryginalny wymiar całej aranżacji.

Jeśli jesteście zdeklarowanymi fanami czytania i lubicie takie gadżety, to być może zainteresują Was także nasze podpórki na książki i designerskie popielniczki, które posegregowane tematycznie znajdziecie w sąsiadujących działach.