PoprzedniaNastępna
Oglądasz

Ach, te białe meble

Ach, te białe meble

 

Nie tylko meble drewniane darzymy miłością absolutną, te w kolorze bieli również. To niezwykle uniwersalne rozwiązanie, które spotka się z uznaniem zarówno ze strony miłośników klasyki, neutralnych aranżacji współczesnych, jak i zdecydowanych fanów mocno nowoczesnych wnętrz.

Białe meble mają w siebie wpisaną nie tylko wynikającą z kolorystyki ponadczasowość, ale i neutralność, dzięki której skore są do współpracy nie tylko z różnymi stylistykami, ale i kolorystykami. Jest to tym samym rozwiązanie niezwykle bezpieczne – dobre zaaranżowanie białych mebli to zadanie, z którym poradzi sobie nawet ktoś, kto wielkiego doświadczenia w planowaniu wystroju i urządzaniu nie posiada. Mała rada dla początkujących – zwracajcie uwagę na rodzaj wykończenia. Jeśli wolicie rozwiązania nieco bardziej klasyczne i neutralne pod względem stylu, wybierzcie białe meble w matowym wykończeniu. Jeśli z kolei nie boicie się bardziej nowoczesnych rozwiązań, postawcie na te w wysokim połysku – one mogą się okazać dodatkowo pomocne, jeśli Wasze wnętrza nie należą do zbyt przestronnych. Białe fronty w wysokopołyskowym wykończeniu nie tylko wizualnie dodadzą przestrzeni, ale i wyraźnie rozjaśnią wnętrze.

I nie zapominajcie o charakterystycznym dla stylu skandynawskiego zestawieniu bieli i drewna, które tak po prawdzie coraz częściej gości także w innych, niekoniecznie wpisujących się w tę stylistykę aranżacjach. To zdecydowanie rozwiązanie podwójnie neutralne i podwójnie przytulne – nie może być inaczej, skoro łączy w sobie dwie nasze największe wnętrzarskie miłości…

PoprzedniaNastępna
Oglądasz

Ach, te białe meble