PoprzedniaNastępna
Oglądasz

Co jeszcze warto wiedzieć o hokerach?

Co jeszcze warto wiedzieć o hokerach?

 
Miejscem hokerów nie jest wyłącznie stół barowy czy kuchenna lada – te niewielkich rozmiarów meble świetnie poradzą sobie również w innych domowych rolach:
 
Niższe stołki barowe sprawdzą się idealnie jako dodatkowe miejsce do siedzenia (w każdym pomieszczeniu!) w przypadku nadprogramowej liczby gości. 
 
Hokery mogą również stanowić oryginalną alternatywę dla stolików nocnych – jeżeli zdecydujecie się na taką formę ich wykorzystania, pamiętajcie, aby w tym wariancie unikać modeli o tapicerowanym siedzisku z dodatkowym wypełnieniem.
 
Hokery i krzesła barowe to meble, które są dość często przesuwane (chociażby przy okazji ich odsuwania od blatu), dlatego warto zadbać o to, by wyrządziły jak najmniejszą krzywdę naszej podłodze – rysy z całą pewnością nie są estetycznym dodatkiem, który chcemy oglądać w swoim domu. W przypadku modeli z obrotowym siedziskiem, ten problem zostaje zminimalizowany, w kwestii pozostałych należy jednak zachować ostrożność. Wiele modeli posiada już fabryczne zabezpieczenie, jeżeli jednak zdecydujecie się na model, który takowych nie posiada, nic straconego – na rynku dostępnych jest wiele tego rodzaju zabezpieczeń (np. filcowe podkładki) w bardzo niskiej cenie.
 
PoprzedniaNastępna
Oglądasz

Co jeszcze warto wiedzieć o hokerach?