PoprzedniaNastępna
Oglądasz

Domowe biuro

Co powiecie na niewielki, ale funkcjonalny kącik do pracy, zastępujący domowe biuro z prawdziwego zdarzenia?

 
Zdarza Wam się pracować w domu, choćby od czasu do czasu? Zapewne tak – obecnie przytrafia się to coraz większej liczbie osób. Dlatego właśnie dzisiaj postawiliśmy na aranżację, która udowadnia, że domowe biuro nie musi być odrębnym pomieszczeniem, a może po prostu stanowić integralną część pokoju o całkiem innej funkcji.
 
Wystarczy jedynie wygospodarować dosłownie jeden kąt, najlepiej taki najmniej wyeksponowany i rzucający się w oczy, do którego wstawimy biurko – wcale nie musi ono być pokaźnych gabarytów, wystarczy blat, który pomieści laptopa i nieco dodatkowej przestrzeni na ewentualne dokumenty lub notatki. Liczne schowki również będą mile widziane – nie tylko pozwolą nam na dobre zorganizowanie miejsca pracy, ale przede wszystkim pozwolą ukryć to, co do eksponowania nieszczególnie się nadaje. 
 
Nawet jeżeli biurko uda nam się usytuować w dobrze oświetlonym miejscu, musimy pamiętać o dodatkowym źródle światła – może to być zarówno lampa stołowa, jak i kinkiet, najlepiej jednak z ruchomym wysięgnikiem, umożliwiającym regulowanie wysokości adekwatnie do potrzeby chwili. Do tego neutralny regał, który jest przecież meblem występującym w pokojach o różnym zastosowaniu, dlatego nie będzie rodził niepotrzebnych skojarzeń z biurem.
 
I domowe biuro, a właściwie kącik do pracy gotowy – nie tylko funkcjonalny, ale i wtapiający się w otoczenie.
PoprzedniaNastępna
Oglądasz

Domowe biuro