PoprzedniaNastępna
Oglądasz

Idealne wnętrze biurowe

Dzisiaj pora na nasze biuro idealne (a przynajmniej jedną z kilku naszych ulubionych wizji), w którym moglibyśmy uskuteczniać pracoholizm w najwyższym stylu. 

 
Przestrzeń nam się marzy. Duża. Najlepiej dodatkowo, wizualnie powiększona przez białe ściany i ogromne okna (od sufitu do podłogi, koniecznie ze szprosami). Sufit też biały, ale nie taki zwykły, tylko z drewnianymi (również pociągniętymi na biało) belkami. Dla kontrastu podłoga z ciemnych desek i z jednej strony nieco surowa, z drugiej zaś całkiem przytulna ściana z czerwonej cegły. Sztuka też musi być – najlepiej w rozmiarze XXL, nie w wersji wiszącej, ale wspartej na podłodze i ścianie (tak jest zdecydowanie ciekawiej).
 
Teraz pora na meble – nasze biuro idealne ma być estetyczne, ale przede wszystkim funkcjonalne, mimo wszystko jesteśmy w pracy… Postawimy na drewno w naturalnym kolorycie oraz proste wzornictwo, nie pozbawione jednak lekko finezyjnego aspektu (asymetryczne regały!), dające zarówno sporo opcji przechowywania, jak i eksponowania tego, co do ekspozycji się nadaje. 
 
Teraz jeszcze tylko filiżanka z aromatyczną, czarną kawą i jesteśmy gotowi na kolejny, pracowity dzień.
PoprzedniaNastępna
Oglądasz

Idealne wnętrze biurowe