PoprzedniaNastępna
Oglądasz

Kobiece wnętrze

Dama w różowej potrzebie, czyli kobiety kochają róż i nie zawahają się go użyć!

 
Nowoczesne kobiety to już nie mentalne landrynki czy nierozgarnięte lolitki, potrzebujące wsparcia w postaci męskiego ramienia… Aczkolwiek kobiece wnętrze z różem w roli głównej to niezmiennie coś, czym nie pogardzą.  W pełni świadome swej siły i niezależności, potrafią sprawnie nim operować, umiejętnie unikając katastrofy kiczu.
 
Krzykliwe tło bezbłędnie przełamują stonowanymi, choć nie pozbawionymi życia meblami. Doskonale wiedzą, że drewno to idealny towarzysz zarówno samotnych wieczorów z kieliszkiem wina i książką w ręku, jak i szalonych imprez aż do wczesnoporannych godzin w gronie przyjaciół.
 
Wielokolorowe lampy? Czemu nie... Codzienne spektakle królowej życia wymagają przecież blasku reflektorów. Szkło, metal i srebrne dodatki? Również się przydadzą – nowoczesność nowoczesnością, ale kobiety od zarania dziejów charakteryzują się uwarunkowanym genetycznie uwielbieniem do szlachetnych błyskotek.
 
Stylowe pikowania i arystokratyczny aksamit na komfortowej sofie? A jakże, przebojowa kobieta potrzebuje jednocześnie ekskluzywnego i wygodnego otoczenia dla relaksu po kolejnym wiodącym do sukcesu dniu. A tak się składa, że kobiece wnętrze z różem na pierwszym planem idealnie się do tego nadaje...
PoprzedniaNastępna
Oglądasz

Kobiece wnętrze