PoprzedniaNastępna
Oglądasz

Szafka nocna czy stolik nocny?

Szafka nocna czy stolik nocny?

 

Znamy takich, którym oprócz łóżka (a nawet samego materaca) w sypialni nic więcej do szczęścia nie potrzeba. My jednak jesteśmy w tym temacie nieco bardziej wymagający i w sąsiedztwie łóżka chętnie widzimy również inne meble. Szafka nocna lub stolik nocny to elementy, bez obecności których nie wyobrażamy sobie naszych sypialni, czasem jednak pojawia się pytanie – które z nich wybrać?

·       Szafka nocna – szafka nocna to zdecydowanie więcej możliwych rozwiązań konstrukcyjnych, a tym samym więcej opcji przechowywania. Może być wyposażona w zamykane drzwiczki, szuflady, półki albo ich kombinacje. Niezależnie jednak od wybranego przez nas modelu, zaoferuje nam całkiem spore możliwości przechowywania, znacznie wykraczające poza jej blat.

·       Stolik nocny – to mebel dla minimalistów. W jego przypadku na ogół liczyć możemy wyłącznie na blat, któremu czasem jednak towarzyszy niewielka szuflada lub półka. Jeśli jednak poza książką na dobranoc i szklanką wody lubicie mieć w zanadrzu również inne przedmioty, równocześnie nie lubiąc ich wszystkich trzymać na widoku, to opcje przechowywania, jakie zaoferuje Wam stolik nocny, mogą okazać się niewystarczające.

Wybierz szafkę nocną w swoim ulubionym stylu

Popularne kategorie

Kliknij i zobacz, co przygotowaliśmy dla Ciebie!

PoprzedniaNastępna
Oglądasz

Szafka nocna czy stolik nocny?