PoprzedniaNastępna
Oglądasz

Welurowe meble i dodatki

Welurowe meble i dodatki

 

Jeżeli w wystroju swoich wnętrz stawiacie przede wszystkim na przytulność, to welurowe meble i dodatki zapewne są Wam doskonale znane. Jeśli jednak nie, to dzisiaj kilka argumentów, które powinny Was przekonać o tym, że w żadnym przytulnym wnętrzu nie powinno ich zabraknąć.

Welurowe meble i dodatki to nie tylko charakterystyczna w dotyku miękkość, do której aż chce się przytulić, ale i widoczna już na pierwszy rzut oka ciepła atmosfera wnętrza. To jednak nie jedyne z ich licznych zalet. Welur i inne plusze, jak aksamity czy welwety, to od dawna tkaniny uznawane nie tylko za eleganckie, ale wręcz luksusowe. I choć obecnie pluszowe meble i dodatki ze względów ekonomicznych wykonywane są raczej z wysokogatunkowych imitacji tych szlachetnych materiałów, to w niczym nie ujmuje to ich dystyngowanemu charakterowi.

Różnej maści plusze we wnętrzach to także dodatkowy wymiar dekoracyjny. Tego rodzaju tkaniny współpracują ze światłem w sposób niezwykle efektowny, dzięki czemu w każdej aranżacji stanowić będą dodatkową ozdobę o nienachalnym charakterze. Zdecydowanie warto zatem zaprosić welurowe meble i dodatki do swych wnętrz, zwłaszcza że wybór w tym temacie macie całkiem spory: narożniki, sofy, fotele, pufy, krzesła, hokery, poduszki dekoracyjne, a nawet lampy…

PoprzedniaNastępna
Oglądasz

Welurowe meble i dodatki