Biurka drewniane

Biurka drewniane

Z ich pomocą stworzysz miejsce do pracy w bardzo komfortowych warunkach.

Sortuj według:

Drewniane biurka

Klasyczne wzornictwo, kolorystyczna neutralność, ciepło płynące z naturalnego drewna i funkcjonalność - to główne skojarzenia, które przychodzą nam do głowy na hasło: biurko drewniane. I takie też są znajdujące się w naszej ofercie biurka – naturalne wzory malowniczo usłojonego drewna, prostota formy przeplatająca się z dyskretną finezją i wysoka jakość, gwarantująca komfort użytkowania przez długi czas. Znajdziecie tu zarówno klasyczne i nieco masywne biurka drewniane w stylu kolonialnym, urocze sekretarzyki idealne do wnętrz prowansalskich i shabby chic, jak i wzorniczą prostotę charakterystyczną dla stylu skandynawskiego. Pomimo skojarzeń z klasyką, rola drewna nie musi jednak ograniczać się wyłącznie do tradycyjnego wzornictwa, ciesząc swą estetyką również miłośników stylu nowoczesnego – nasze drewniane biurka to również te, w których ten przytulny materiał we współczesnym stylu spotyka się z nieco chłodną stalą lub metalem, a nawet szkłem, stanowiąc idealną propozycję do oryginalnych i stroniących od klasyki aranżacji.

Dlaczego warto kupić biurka drewniane?

Ich wysokie walory estetyczne są oczywiste, jak również w skrótowym zarysie zostały wskazane powyżej, pora zatem skupić się na pozostałych korzyściach, które drewniane biurko ze sobą niesie, a jest ich faktycznie całkiem sporo. Priorytetem będzie tutaj zdecydowanie jakość i idąca wraz z nią solidność oraz trwałość, dzięki czemu meble te przez długie lata cieszyć nas będą swą użytecznością. To równocześnie uzasadnienie różnic cenowych jeśli o biurkach drewnianych a biurkach z płyty MDF i podobnego typu mowa. Cena ta będzie się oczywiście różnić, w zależności od rodzaju drewna, które wybierzemy – na ogół najwyższej spodziewać możemy się po drewnach z rodziny egzotycznych, w ich przypadku możemy mieć jednak pewność, że to wydatek, który zwróci nam się nie tylko w pięknych doznaniach estetycznych, ale przede wszystkim w komforcie użytkowania i długiej żywotności mebla.

Drewniane biurko czy sekretarzyk?

Niezwykle efektowną alternatywę dla klasycznego biurka stanowi drewniany sekretarzyk – w zależności od modelu spotkacie się z mniejszymi bądź większymi „nadstawkami” na blacie, zarówno takimi z otwartymi półkami, jak i całkowicie zamykanymi, a tym samym zakrywającymi blat. Zdecydowana większość sekretarzyków zaoferuje nam znacznie mniejszy blat roboczy niż ma to miejsce w przypadku biurka, decydując się zatem na zakup tego mebla, powinniśmy wcześniej ustalić, do jakich celów zamierzamy go używać – jeżeli będą to jedynie odręczne zapiski lub praca z niewielkich rozmiarów laptopem, to drewniany sekretarzyk powinien nam w zupełności wystarczyć, jeśli jednak korzystamy z komputera stacjonarnego, to zdecydowanie powinniśmy postawić na tradycyjne biurko drewniane.