Biurka z półkami

Biurka z półkami

Wszystko na swoim miejscu.

Sortuj według:

Stylowe i funkcjonalne biurko do pracy

Każdy, kto przy biurku w ciągu dnia spędza wiele godzin doskonale wie, jak ważne jest ono pod kątem aranżacji funkcjonalnego stanowiska do pracy. Niewłaściwie dobrane biurko potrafi nie tylko wywołać uczucie dyskomfortu, co w efekcie obniża naszą wydajność, ale także w znaczącym stopniu przyczynić się do sukcesywnie powstającego podczas wykonywania rozmaitych czynności bałaganu. A wiadomo, że nic tak nie utrudnia pracy jak porozrzucane dokumenty, czy kryjące się pomiędzy notesami a kolorowymi karteluszkami, spinacze i długopisy. To dlatego bardzo ważne jest, aby wybrane biurko było dostosowane do naszych potrzeb i posiadało niezbędne udogodnienia, które ułatwią nam sprawne wykonywanie obowiązków. Wśród proponowanych przez współczesnych producentów modeli z łatwością znajdziecie m.in. klasyczne biurko z półkami, nowoczesne biurko z nadstawką, a także biurko mobilne, które właściwie dobrane, idealnie odpowie na Wasze oczekiwania w tym zakresie.

Biurko z półkami

Ten typ biurka od wielu lat cieszy się ogromną popularnością. Dzięki zastosowaniu ergonomicznej formy z powodzeniem służy zarówno osobom dorosłym, jak i rozpoczynającym szkolną przygodę pierwszoklasistom. Jego cechą charakterystyczną jest duży blat roboczy, liczne szuflady oraz półki, które dają swobodę organizacji ułatwiających wykonywanie pracy akcesoriów. Jako zaletę z kolei uznaje się uniwersalność, która przejawia się zarówno pod kątem stonowanej kolorystyki, jak i używanych w procesie wytwarzania materiałów. Nowoczesne biurka z półkami w większości wykonywane są z bardzo trwałego i odpornego na uszkodzenia drewna, w niektórych przypadkach z niemniej wytrzymałej płyty meblowej, dającej możliwość otrzymywania rozmaitych form. Wartym zainteresowania w tym zakresie jest np. biurko mobilne, które dzięki zastosowaniu kółek, daje swobodę przemieszczania mebla w obrębie biurowego wnętrza.

Nowoczesne biurko z nadstawką

To rodzaj biurka, który przypomina bardzo modny niegdyś, służący wymianie korespondencji sekretarzyk. Umiejscowiona na krawędzi blatu nadstawka zawiera najczęściej bardzo praktyczne półki i schowki, dzięki czemu mamy możliwość trzymania pod ręką wszystkiego, co jest nam niezbędne podczas pracy. Tego typu biurka najczęściej wykonywane są przede wszystkim z płyty meblowej lub drewna, w nowoczesnej wersji także ze szkła hartowanego. Ich zaletą jest prosty, acz niepozbawiony elegancji design, który pozwala wkomponowanie tych mebli w wystrój wnętrz inspirowanych wieloma rozmaitymi estetykami. Wśród dostępnych wariantów możemy znaleźć m.in. białe biurka w stylu scandi, szklane biurka w stylu glamour, a także klasyczne biurka o minimalistycznym designie.