Biurka z szufladami

Biurka z szufladami

Funkcjonalności, która usprawnią uporządkowanie biurowej przestrzeni.

Sortuj według:

Wybieramy biurko z szufladami

Kupno odpowiedniego biurka z szufladami wbrew wszelkim pozorom nie jest takim prostym zadaniem. Na wybór konkretnego modelu wpływa bowiem kilka bardzo istotnych czynników, o których musimy pamiętać przeglądając proponowane przez producentów, coraz to bardziej innowacyjne projekty mebli biurowych. Idąc w ślad za współczesnymi trendami, można zauważyć, że obecnie na rynku prym wiodą minimalistyczne, składające się najczęściej jedynie z blatu i stabilnych nóg biurka – modele te pozwalają na indywidualne dopasowanie dodatkowego wyposażenia i akcesoriów np. niezwykle funkcjonalnych kontenerków biurkowych, a co za tym idzie optymalne wykorzystanie przestrzeni gabinetu. Czym się zatem kierować, aby wybrać w pełni odpowiadające naszym potrzebom biurko i odczuwać pozytywne skutki jego użytkowania przez długie lata?

Biurka z szufladami do gabinetu

Rozważając opcje wyboru konkretnego mebla powinniśmy na wstępie określić indywidualne preferencje użytkownika - inny bowiem model będzie odpowiedni dla osoby dorosłej, a inny dla zaczynającego szkolną przygodę pierwszoklasisty. Jeśli użytkownikiem biurka ma być osoba dorosła, powinno ono posiadać szerokość min. 80 – 90 cm, a długość 120 – 160 cm. Ponadto, powinno umożliwiać swobodne oparcie rąk na blacie i utrzymanie pozycji ciała pod kątem prostym, co istotnie wpłynie nie tylko na komfort pracy, ale też na zdrowie kręgosłupa. Nie bez znaczenia pozostaje też to, w jaki sposób biurko z szufladami i szafką będzie użytkowane – rozważając poszczególne opcje zastanówmy się czy będzie nam ono służyć tylko i wyłącznie do pracy oraz przechowywania przyborów, czy przede wszystkim do załatwiania rozmaitych sprawunków i surfowania po Internecie.

Biurko z szufladami do pokoju dziecięcego

Biurko to mebel, który towarzyszy naszym pociechom już od najmłodszych lat życia. Stanowi ono jeden z najważniejszych elementów wyposażenia pokoju dziecięcego – to przy nim dziecko bawi się,  uczy i odrabia prace domowe. Priorytetem w kwestii wyboru konkretnego modelu pozostają więc jego wymiary, które powinny być przede wszystkim dostosowane do wzrostu i potrzeb młodego użytkownika. Najpewniej najlepszym wariantem będzie biurko z szufladami i szafką posiadające regulowaną wysokość i blat o szerokości 60 – 75 cm. Dostarczy ono dziecku nie tylko nie tylko komfortu i wygody, ale też miejsca na przechowywanie rozmaitych akcesoriów i szkolnych bibelotów. Zadbajmy także o to, aby biurko dla dziecka posiadało estetyczny, wpisujący się w stylistykę wnętrza design – w naszej ofercie przygotowaliśmy szeroką gamę stylowych i funkcjonalnych białych biurek w stylu skandynawskim, wykonanych ze szkła nowoczesnych modeli, jak i bazujących na naturalnych materiałach, klasycznych biurek z drewna.