Sekretarzyki

Sekretarzyki

Stylowe sekretarzyki wniosą do wnętrza niepowtarzalny klimat.

Sortuj według:

Sekretarzyk – mebel, który przeżywa drugą młodość

Sekretarzyk drewniany to najbardziej klasyczny przykład mebla, który przeżywa swoiste wnętrzarskie odrodzenie. Eleganckim wyglądem przywodzi na myśl wyposażenie XVIII-wiecznych francuskich dworków. Finezyjnie wygięte nóżki, dekoracyjne żłobienia i uchwyty sprawiają, że jest to mebel pełen gracji i dostojności, którego urok dostrzegają już nie tylko wielbiciele antyków, ale też miłośnicy charyzmatycznych wnętrz z duszą i charakterem. Dawniej sekretarzyk pełnił rolę mebla służącego do pisania listów i przechowywania wszelkiego rodzaju korespondencji. Po wielu latach ewaluacji trendów aranżacyjnych został jednak wyparty przez uniwersalne biurka, ciesząc się już popularnością tylko wśród nielicznej rzeszy klienteli.

Sekretarzyk drewniany czy sekretarzyk nowoczesny?

Wracająca dumnym krokiem moda na postarzane meble sprawiła, że sekretarzyki ponownie stają się cennym przedmiotem codziennego użytku. Dostępne w naszej ofercie, wykonane z najlepszej jakości materiałów modele to reprezentanci wielu popularnych we współczesnych aranżacjach stylów. Sekretarzyk drewniany to propozycja dedykowana wielbicielom antyków, którzy urządzają swoje wnętrza sprytnie balansując na granicy stylu vintage i eklektycznego, a jednocześnie kładą nacisk nie tylko na estetykę, ale też praktycyzm zastosowania aranżowanych mebli. Sekretarzyk nowoczesny to z kolei mebel, który nie tylko dostarczy niezbędnych do pracy wygód użytkowych, ale też najlepiej odzwierciedli klimat podążających za współczesnymi trendami aranżacji stylowych i funkcjonalnych, domowych gabinetów. Nie brakuje tu także propozycji modeli wpisujących się zarówno w styl prowansalski, shabby chic, jak i inspirowany podróżniczymi akcentami styl kolonialny.

Gdzie i jak zaaranżować sekreterę?

Elegancki sekretarzyk to mebel, który doskonale odnajdzie się także w pomieszczeniach o innym niż gabinet przeznaczeniu – z łatwością wkomponuje się w klasyczny wystrój salonu, a także sypialni, gdzie z gracją wcieli się w rolę kobiecej toaletki. Ponadto, umożliwi wygodne robienie notatek, jak i załatwianie rozmaitych sprawunków, czy swobodne surfowanie po Internecie. Pojemny blat bez trudu zmieści laptopa i przybory piśmiennicze, pozostawiając dosyć miejsca na elementy dekoracyjne, które całej bryle nadadzą niezwykłego uroku i przytulności. Stylowy sekretarzyk to mebel, który jeśli ma nam dostarczać funkcjonalności, powinien występować w duecie z nawiązującym do jego stylistyki siedziskiem. W naszej ofercie bez trudu znajdziecie i dopasujecie odpowiadające Waszym potrzebom tapicerowane taborety lub klasyczne, wykonane w całości z ciemnego lub jasnego drewna komfortowe krzesła. Tak więc zainspirujcie się i zaproście do swoich domów nasze stylowe i funkcjonalne sekretarzyki!