Kontenerki do biurek

Sprawdź nasze propozycje

Sortuj według:

Kontenerki biurowe – mistrzowie organizacji

Przestrzeń biurowa, jeśli ma dobrze spełniać powierzone jej zadania, powinna być urządzona równie estetycznie, co i funkcjonalnie. Biuro to przecież nie tylko miejsce pracy, ale także wizytówka firmy, która pełni funkcje reprezentacyjne wobec odwiedzających nas gości i kontrahentów. Za stylowy wygląd pomieszczeń biurowych odpowiadają dobrze dobrane meble, które jednocześnie mają decydujący wpływ zarówno na charakter wnętrza, jak i naszą wygodę podczas pracy. Do elementów podstawowych zaliczane jest biurko i krzesło obrotowe, jednak chętnie stosowanymi rozwiązaniami są także półki, szafy i regały, a także komody, które najlepiej sprawdzają się w temacie przechowywania.

W nowoczesnych wnętrzach często spotykanymi elementami są kontenerki biurowe, które choć nie posiadają tak okazałych wymiarów jak wzmiankowane regały, to w swoich wnętrzach potrafią pomieścić naprawdę wiele akcesoriów biurowych i niezbędnych w pracy bibelotów.

Kontenerki biurowe to świetne rozwiązanie w przypadku małych wnętrz, gdzie najczęściej występuje konieczność maksymalnego wykorzystania ograniczonej metrażowo przestrzeni. Tego typu meble dzięki swoim minimalistycznym kształtom i niewielkim wymiarom nie zajmują zbyt wiele miejsca, oferując jednocześnie maksimum funkcjonalności. Kontenerki z powodzeniem mieszczą się umieszczone pod blatem biurka lub tuż obok niego, dobrze wyglądają także zaaranżowane samodzielnie np. w postaci dodatkowej szafki. Ciekawym pomysłem jest także wybór podwójnego kontenerka zamiast komody – w naszej ofercie znajdziecie kilka uniwersalnych modeli, które z łatwością odnajdują się we wnętrzach inspirowanych różnymi stylami.

Stylowe i funkcjonalne meble biurowe – kontenery

Dostępne w tym dziale kontenerki pod biurka dzięki kreatywności projektantów wyróżniają się nie tylko przykuwającą wzrok estetyką, ale także funkcjonalnością, która widoczna jest przede wszystkim w ergonomicznych formach i zastosowanych udogodnieniach (szuflady, półki, schowki). Meble biurowe – kontenery jakie znajdziecie w naszej ofercie to zarówno nowoczesne, mobilne kontenerki na kółkach, jak i wsparte na tradycyjnych nogach kontenerki z szufladami. Nie brakuje tutaj także transparentnych kontenerków z otwieranymi drzwiczkami, które zachwycają nowatorskim designem i nietypowymi formami – tego typu meble największą szansę mają przypaść do gustu miłośnikom minimalizmu.

Mnogość dostępnych wariantów sprawia, że znalezienie kontenerka biurowego dostosowanego do naszych potrzeb i preferencji użytkowania nie stanowi dzisiaj żadnego problemu. Jest jednak kilka wskazówek, którymi warto kierować się przy wyborze, jeśli chcemy, aby służył nam on przez długie lata.

Jak dobrać kontenerek do biurka?

W temacie kompletowania wyposażenia biura najważniejszą rolę zawsze odgrywać będą możliwości praktycznego zastosowania poszczególnych elementów w aranżacji. Największą popularnością w tym zakresie niezmiennie od wielu już lat cieszą się meble biurowe wykonane z drewna, płyty mdf i tworzyw sztucznych. Wybór drewnianego biurka do biura i pasującego do niego kontenerka to najczęściej inwestycja na długie lata, która na co dzień zapewnia komfort pracy i możliwość wygodnego przechowywania. Dostępne w naszej ofercie kontenerki do biurka to przede wszystkim te, do których wykonania zastosowano wysokiej jakości, odporne na uszkodzenia drewno akacji czy egzotycznego palisandru. Tego typu meble z pewnością zyskają uznanie tych z Was, którzy stawiają na klasyczny design i precyzję wykonania. Modele z płyty mdf i tworzyw sztucznych stanowią natomiast propozycję skierowaną w stronę osób, które cenią sobie ład i porządek, jednak preferują nieco bardziej nowoczesny design.