Krzesła w stylu glamour

Krzesła w stylu glamour

Urzekną niejedną wielbicielkę luksusowego designu.

Sortuj według:

Co wyróżnia krzesła w stylu glamour?

Pikowania, luksusowe materiały i kształty inspirowane estetyką mebli ludwikowskich – to najbardziej charakterystyczne elementy stylu glamour. Nie należy także zapomnieć o ekstrawaganckich detalach i zdobieniach, które pozwalają im się wyróżniać czy przyciągać uwagę. Krzesła glamour to odważne akcenty i połączenia kolorów, którym daleko do tych wyważonych i stonowanych. Wśród najczęściej stosowanych barw królują fiolety, purpura, szmaragdy, złoto i srebro. Nie brak tutaj także odcieni klasycznej bieli i czerni, których elegancja doskonale równoważy niejednokrotnie nazbyt wyrafinowaną estetykę glamour. Elitarny charakter krzeseł tego typu dodatkowo podkreślają materiały stosowane do obicia siedziska tapicerki - najczęściej są to przyjemny w dotyku plusz i aksamit.  Na uwagę zasługują także zaokrąglone oparcia, kabriolowe nóżki i widoczne na ramie poszczególnych krzeseł rzeźbienia.

Krzesła glamour w salonie

Salon to najbardziej reprezentatywne pomieszczenie w każdym domu, które w nowoczesnych domach często łączy strefę wypoczynkową i jadalnianą. Z uwagi na pełnione przez niego funkcje, jak i komfort domowników warto zadbać o to, aby znajdujące się w nim wyposażenie było nie tylko eleganckie, ale także uwzględniało niezbędne aspekty funkcjonalne. Zanim zatem podejmiemy decyzję o zakupie konkretnych modeli zwróćmy uwagę na gabaryty, formę i sposób wykończenia mebli. Do wyboru w tym zakresie mamy tapicerowane krzesła w stylu glamour obite praktycznym w użytkowaniu poliestrem, eleganckim aksamitem czy ekoskórą. Istotne z punktu widzenia użytkownika będą także zastosowane udogodnienia, takie jak: precyzyjnie wyprofilowane siedziska, wygodne oparcia czy praktyczne podłokietniki. W naszej ofercie znajdziecie modele zawierające wymienione atuty, dzięki czemu bez trudu dostosujecie je do swoich potrzeb i wkomponujecie w wystrój salonowego wnętrza.

Krzesło glamour jako dodatek do damskiej toaletki

Trudno się dziwić, że w sypialni krzesła glamour czują się jak ryby w wodzie. Ich podszyty odrobiną romantyzmu charakter wnosi do wnętrza sporą dawkę elegancji, pozwalając tym samym łatwo dostosować siedzisko do obecnej we wnętrzu damskiej toaletki. Obite miękkim materiałem krzesło doskonale odnajduje się wśród flakonów z perfumami, licznej biżuterii i akcesoriów do pielęgnacji urody. Odpowiednio dobrane do stylu wnętrza krzesło glamour swoją wyrafinowaną estetyką podkreśla urok sypialni i dostarcza swojej właścicielce wygody niezbędnej podczas wykonywania makijażu.