Fotele w stylu nowoczesnym

Fotele w stylu nowoczesnym

Futurystyczny design w wyjątkowo komfortowej odsłonie.

Sortuj według:

Fotele w stylu nowoczesnym

Styl nowoczesny, choć wykształtował się stosunkowo niedawno, zdążył zaskarbić już sobie sympatię szerokiego grona wielbicieli designu. Nie ma chyba w domu wnętrza, w którym nie czułby się on dobrze – wynikające z jego konwencji połączenie estetyki i funkcjonalności pozwala na stosowanie go w pomieszczeniach o różnorodnym przeznaczeniu, m.in. w służących rekreacji i odpoczynkowi salonach.

Współcześnie dostępne na rynku meble w stylu nowoczesnym kuszą nie tylko innowacyjnością, ale także bardzo estetycznym designem. Wśród dostępnych w naszej ofercie modeli można znaleźć m.in. eleganckie sofy, jak i fotele nowoczesne tapicerowane utrzymane w różnorodnych stylach i wariantach kolorystycznych. Wiele z nich posiada ergonomiczne rozmiary i udogodnienia tj. wysokie oparcia, podłokietniki, czy mechanizmy regulacji wysokości, które pozwalają na dostosowanie ich do preferencji użytkowania i możliwości aranżacyjnych danego wnętrza.

Na uwagę niewątpliwie zasługuje także mnogość wariacji kolorystycznych, która jest w stanie zaspokoić nawet te najbardziej wyszukane gusta. Szeroka gama odcieni szarości, bieli i czerni to najbardziej klasyczne barwy w jakie ubrane są nasze fotele, znajdziecie tutaj jednak także te obite tkaninami w kolorach niebieskości, żółci, różu i fioletu, które idealnie sprawdzą się w zakresie stworzenia ciekawego kontrastu czy ożywienia stonowanej kolorystycznie aranżacji pokoju dziennego.

Jakie fotele nowoczesne do salonu sprawdzą się najlepiej?

W salonie ze względu na reprezentacyjny charakter tego pomieszczenia najlepiej sprawdzą się nowoczesne fotele tapicerowane tkaninami. Tego typu modele nie tylko podkreślą przytulność wnętrza i ocieplą jego klimat, ale także dodadzą elegancji całej aranżacji.

Do wyboru w tym zakresie dajemy Wam wiele komfortowych foteli ubranych w różnorodne materiały obiciowe, które w zależności od specyfiki zastosowanej tkaniny dostarczą nieco innych funkcjonalności. Dużym zainteresowaniem naszych klientów cieszą się np. fotele nowoczesne do salonu w typie scandi na drewnianych nóżkach, które pokryte są wełnianą tapicerką lub fotele obite praktycznym pod kątem utrzymania w czystości poliestrem. Jeśli o stylu nowoczesnym mowa, to nie możemy w tym miejscu pominąć także foteli uszaków, które usytuowane w bliskim sąsiedztwie mebli na wysoki połysk idealnie odtwarzają klimat modernistycznych wnętrz.

A co powiecie jeszcze na nowoczesne fotele skórzane i nowoczesne fotele biurowe?

Takich foteli także nie brakuje w naszej ofercie. Szeroki wachlarz kolorystyczny i różnorodność form to chyba największe ich zalety. Wśród tego typu modeli spotkacie przede wszystkim fotele biurowe obrotowe, które zamiast tradycyjnych nóg posiadają pięcioramienne stojaki wykonane najczęściej ze stali nierdzewnej lub metalu, a także regulowaną wysokość, która daje możliwość dostosowania siedziska do potrzeb danego użytkownika.

Nowoczesne fotele biurowe jakie spotkacie w tym dziale dzięki innowacyjnym formom i zastosowanym udogodnieniom dostarczą wygody i będą stanowić solidne oparcie dla narażonego na obciążenia kręgosłupa. Wysokie oparcia, praktyczne podłokietniki czy szerokie siedziska istotnie przyczynią się do zwiększenia komfortu podczas ośmiogodzinnej pracy.

I na koniec jedna rada: pamiętajcie, że niezależnie od tego czy wybierzecie fotele do biura tapicerowane tkaninami (np. pikowane fotele skandynawskie lub nowoczesne fotele uszaki) czy też zdecydujecie się na nowoczesne fotele skórzane, reprezentowana przez nie estetyka powinna obowiązkowo iść w parze z funkcjonalnością, bo nawet najpiękniejszy fotel w dłuższej perspektywie nie sprosta naszym wymaganiom, jeśli nie będzie posiadał dostosowanych do naszych potrzeb udogodnień.