Komody w stylu nowoczesnym

Nowoczesne komody - minimalistyczna elegancja i funkcjonalność dla wymagających.

Sortuj według:

Komody nowoczesne – bezpretensjonalna estetyka i innowacyjne formy

Komody w stylu nowoczesnym to kolejne po skandynawskich modele, które cieszą się dużą sympatią miłośników designu. Bazujące na liniach prostych formy, neutralna kolorystyka, która często złamana jest wykończeniem na wysoki połysk, a także innowacyjne kształty sprawiają, że meble te chętnie aranżowane są we współczesnych wnętrzach.

O ich popularności świadczy jednak nie tylko fakt, że w wielu przypadkach posiadają neutralną estetykę, ale także często niestandardowe, kreatywnie zaprojektowane udogodnienia, które pozwalają na sprawną organizację nawet tej ograniczonej metrażowo przestrzeni mieszkalnej. Półki modułowe, pomysłowe schowki czy skrzętnie ukryte szafki – takie i inne funkcjonalności zapewnią Wam przede wszystkim nowoczesne komody.

Nie można jednak tutaj zapomnieć o roli, jaką w kwestii powodzenia nowoczesnych komód odgrywają także zastosowane do ich wykonania materiały. W temacie tym świetnie sprawdza się zarówno klasyczne i ponadczasowe drewno, stanowiąca dla niego alternatywę płyta mdf, szkło, solidna stal nierdzewna, jak i elastyczne w zakresie uzyskiwania oryginalnych tworzywa sztuczne.

Funkcjonalne meble: komody nowoczesne, które spełnią Twoje oczekiwania

Stanowiące reprezentację tego działu nowoczesne komody dzięki charakteryzującej je wzorniczej różnorodności są przystosowane do użytkowania w pomieszczeniach o różnym przeznaczeniu. Wiele z nich ma szansę świetnie sprawdzić się w sypialni, gdzie z powodzeniem może stanowić alternatywę dla klasycznej bieliźniarki. W tym temacie warto postawić na komody nowoczesne z szufladami, najlepiej te, które oferują ilość miejsca w pełni adekwatną do naszych potrzeb. Takie komody z powodzeniem mnożna wykorzystać także w kontekście aranżacji przedpokoju czy pokoju dziecięcego.

Nowoczesne komody i witryny do salonu, które znajdziecie także w tym dziale, są propozycją skierowaną szczególnie w stronę salonów i jadalni. Większa powierzchnia przechowywania i nieco bardziej okazałe niż w przypadku standardowych komód gabaryty dają swobodę wykorzystania tych mebli na wiele różnych sposobów. Jakich? O tym przeczytacie w dalszej części tekstu.

Nowoczesne komody i witryny do salonu

Komoda występująca w zastępstwie klasycznego kredensu czy przeszklonej witryny to coraz częściej spotykany w salonie widok. To nie tylko ciekawe rozwiązanie aranżacyjne, ale także dodatkowa oszczędność przestrzeni, która jest szczególnie pożądana w przypadku wnętrz o ograniczonym metrażu. Nowoczesna komoda nie mniej dobrze przecież niż wzmiankowany wcześniej kredens sprawdza się w kwestii przechowywania zastawy stołowej, szkliwa czy sztućców. Jej wnętrze, tak jak w przypadku witryny można z powodzeniem zaaranżować na barek, w którym zostaną umieszczone łakocie czy butelki z alkoholami.

Wybieramy nowoczesne komody do salonu

Nasza bogata oferta mebli wpisujących się w konwencje stylu nowoczesnego to kwintesencja funkcjonalności i geometrycznej harmonii pozwalającej na wkomponowanie komód w wiele różnorodnych aranżacji. Wśród sygnowanych podpisami uznanych światowych marek modeli znajdziecie m.in. komody drewniane i szklane, a także meble - komody nowoczesne na wysoki połysk. Nie zabraknie tutaj zarówno klasycznych barw oraz wzorów, jak i innowacyjnych form jakie odzwierciedlają np. wyposażone w kółka komody mobilne. W zależności od potrzeb i preferencji będziecie mogli wybrać nowoczesne komody do salonu z szufladami, jak i biało-drewniane komody skandynawskie z szafkami, czy stanowiące bardzo udaną alternatywę dla masywnego kredensu komody z przeszklonymi drzwiczkami, które nie mniej dobrze niż w przypadku salonu, sprawdzą się zaaranżowane w jadalni.