Ławy i stoliki kawowe drewniane

Ławy i stoliki kawowe drewniane

Drewniane stoliki kawowe to propozycja dla tych, którzy stawiają na naturalne akcenty we wnętrzach.

Sortuj według:

Drewniane ławy i stoliki kawowe

Z czym kojarzy Wam się salon? Nam przede wszystkim z odpoczynkiem, najlepiej z książką i filiżanką dobrej kawy w ręku, a że cały czas w ręku trzymać jej przecież nie można, to pewnego elementu w naszym salonie idealnym zabraknąć nie może… Salonowa sofa będzie się raczej czuła samotnie bez asysty odpowiednich mebli, które nie tylko dopełnią całości aranżacji, ale przede wszystkim zaoferują warunki dodatkowo sprzyjające chwilom relaksu – drewniany stolik kawowy do salonu to właśnie taki nasz niezbędnik, bez którego nie wyobrażamy sobie leniwych wieczorów. Poza oczywistymi walorami praktyczno-użytkowymi, liczyć się tutaj będzie również styl, dlatego dość poważnie potraktowaliśmy ten temat, czego efektem jest nasza bardzo szeroka w tym temacie oferta. Drewniane ławy i stoliki kawowe, które u nas znajdziecie, to niezliczona ilość stylistycznych wariacji i estetyk, począwszy od elegancji kolonializmu, poprzez minimalistyczną zachowawczość scandi, na industrialnej bądź modernistycznej awangardzie kończąc. Rolę pierwszoplanową zawsze odgrywa tu jednak drewno, które niezależnie od tego, czy występuje jako solista, czy też w duecie z metalem lub szkłem, zachwyca swą dekoracyjnością, roztaczając we wnętrzu aurę przytulności.

Stoliki kawowe – meble wielofunkcyjne

Stolik jaki jest, każdy widzi, myliłby się jednak ten, komu wydawałoby się, że jest to tylko zwykły, do niczego innego nie nadający się drewniany stolik kawowy do salonu. Wiele z oferowanych przez nas modeli z powodzeniem wykorzystać możecie… w sypialni. Zwłaszcza te o stosunkowo niewielkich rozmiarach świetnie sprawdzą się w roli pomysłowych stolików nocnych, zastępując standardowe szafki. Ich blaty z łatwością pomieszczą to, co zwykle umieszczacie na blatach szafek nocnych, nic nie stoi zatem na przeszkodzie, aby te funkcjonalne meble otrzymały kartę wstępu również do sypialni, przy okazji wnosząc do niej delikatny powiew świeżości. Nie wiemy jak Wy, ale my bardzo lubimy meble niosące ze sobą kilka opcji zastosowania, dlatego stoliki kawowe mają za to u nas dużego plusa.

Drewniane stoliki kawowe w stylu skandynawskim

Wygląda na to, że styl skandynawski już na dobre podbił gusta wielu z Was, o czym świadczy bardzo duże zainteresowanie wpisującym się w tę stylistykę wzornictwem. Wychodząc naprzeciw Waszym preferencjom, stworzyliśmy bardzo szeroką ofertę, którą powinni docenić wszyscy miłośnicy prostoty i funkcjonalności, tak charakterystycznych dla tego stylu. Znajdziecie tutaj starannie wyselekcjonowane drewniane stoliki kawowe w stylu skandynawskim, sygnowane znanymi z wysokiej jakości markami o międzynarodowej renomie. Będzie dużo drewna, któremu niejednokrotnie towarzyszyć będzie ponadczasowa biel i różne odcienie stonowanej szarości. Przytulność jak zwykle gratis w pakiecie.