Ławy i stoliki kawowe metalowe

Ławy i stoliki kawowe metalowe

Idealne do nowoczesnych wnętrz i nie tylko.

Sortuj według:

Ławy i stoliki kawowe z metalu – nie tylko dla amatorów industrialnej estetyki

Metal to bardzo charakterystyczne tworzywo, które poprzez szerokie zastosowanie w inspirowanych klimatem poprzemysłowych przestrzeni pomieszczeniach, zwykło nam się kojarzyć najmocniej z loftowym designem. Pora jednak obalić mit, że metal dobrze odnajduje się tylko w industrialnych wnętrzach i zaprosić go do współpracy z innymi stylami. Być może twierdzicie, że są to kombinacje przeznaczone jedynie dla tych skrajnie odważnych lub lubujących się w ekstrawagancji osób. Nic bardziej mylnego! Szeroki wachlarz dostępnych współcześnie na rynku modeli sprawia, że każdy znajdzie u nas coś dla siebie. I nie jest istotne to, czy jesteście miłośnikami klasyki, czy może jednak bliższy Waszym upodobaniom estetycznym pozostaje kochający przepych glamour lub niepospolita pod kątem łączenia deseni awangarda.

Wybieramy metalowe stoliki kawowe

Okrągłe, kwadratowe, a nawet trójkątne, u nas zastaniesz stoliki kawowe z metalu w wielu różnorodnych odsłonach. Mnogość wariacji kolorystycznych pozwoli na swobodne dopasowanie ich nie tylko do obecnych już w salonie mebli wypoczynkowych, ale także do ogólnego charakteru wnętrza dzięki czemu doskonale spełnią one funkcje użytkowe, jak i odnajdą się w roli dekoracji. Wśród znajdujących się w tym dziale modeli znajdziesz metalowe stoliki kawowe z blatami wykonanymi m.in. z drewna, szkła, marmuru czy tworzywa sztucznego, niezmiennie jednak ubrane w funkcjonalne i ergonomiczne formy. Np. klasyczny stolik kawowy z metalu doskonale odnajdzie się w roli podstawy na filiżanki z kawą, a model wsuwany pod łóżko świetnie nada się do zjedzenia szybkiego lunchu czy odstawienia laptopa. Stolik na kółkach z kolei przyda się podczas weekendowych imprez, z gracją pełniąc funkcję mobilnego minibaru.

Metalowa ława do salonu

Dla tych, którzy oczekują czegoś oryginalnego, a zarazem potrzebują więcej powierzchni niż oferuje przeciętnych rozmiarów stolik kawowy, przygotowaliśmy metalowe ławy, które umiejętnie łącząc w sobie walory estetyczne i użytkowe będą z powodzeniem dopełniać wystroju salonowej aranżacji. Spośród rozmaitych wariantów wybierzecie dla siebie zarówno ławy z połyskiem, jak i metalowe ławy matowe w kolorach czerni, brązu, srebra czy ponadczasowego naturalnego drewna. Naszą ofertą nie zawiodą się także wielbiciele futurystycznego designu – metalowa ława w kształcie trójkąta, czy modele z kilkoma, umieszczonymi na kilku poziomach blatami zyskają zapewne uznanie wielbicieli wnętrzarskiej awangardy.