Ławy i stoliki kawowe na wysoki połysk

Ławy i stoliki kawowe na wysoki połysk

Nasze ławy i stoliki kawowe na wysoki połysk to w równym stopniu nowoczesny design, co i ergonomiczne formy. Zastosowana w projektach nieszablonowa estetyka nie wyklucza możliwości praktycznego ich zaaranżowania.

Sortuj według:

Ławy i stoliki kawowe na wysoki połysk

Czy meble te dedykowane są wyłącznie nowoczesnym wnętrzom? Z pewnością nie, choć nie da się ukryć, że stolik kawowy na wysoki połysk w nowocześnie urządzonym salonie będzie się czuł jak ryba w wodzie. Wszystko zależy od formy i zastosowanych rozwiązań konstrukcyjnych – ława na wysoki połysk ubrana w nieco futurystyczne kształty niezbyt dobrze wypadnie w inspirowanych klasyką aranżacjach, ale już model o minimalistycznej formie i w uniwersalnej bieli ma spore szanse, aby z powodzeniem się w nie wkomponować. I takie właśnie są nasze ławy i stoliki kawowe na wysoki połysk – znajdziecie tutaj zarówno neutralne pod względem stylistyki modele, które odnajdą się w zróżnicowanych wnętrzach, mocno modernistyczne stoliki kawowe z połyskiem dedykowane stroniącym od tradycyjnego wzornictwa aranżacjom, jak i te o wyraźnie inspirowanej stylem glamour estetyce. Poza wysokopołyskowym wykończeniem możecie również liczyć na nierzadko pojawiające się elementy wykonane ze szkła, metalu i drewna; klasyczną czerń i biel, stonowane szarości, tak samo, jak i pełne życia, wyraziste kolory – wybór dajemy Wam naprawdę spory, mając nadzieję, że nasze stoliki i ławy z połyskiem sprostają nawet najbardziej wymagającym gustom.

Stolik kawowy na wysoki połysk – mebel o wielu twarzach

To, że meble mogące znaleźć kilka różnych zastosowań darzymy ogromną sympatią, udowadnialiśmy już wiele razy, dlatego zapewne nie zdziwi Was, jeśli powiemy, że ławy i stoliki kawowe z połyskiem również zaliczają się do tego grona. Bo meble te faktycznie poradzą sobie wyśmienicie nie tylko w sąsiedztwie salonowej sofy, gdy w trakcie domowego seansu filmowego położymy na nich miskę z popcornem czy filiżankę aromatycznej kawy – ława na wysoki połysk może również w nieszablonowy sposób zastąpić szafkę pod telewizor, z kolei filigranowy stolik kawowy może się okazać świetną alternatywą dla szafek nocnych, zlokalizowanych w bliskim sąsiedztwie sypialnianego łóżka. Wszystko jednak zależy od formy wybranego modelu, tak samo (a może przede wszystkim), jak i od Waszej kreatywności i wnętrzarskiej wyobraźni.