Ławy i stoliki kawowe szklane

Ławy i stoliki kawowe szklane

Szklane ławy i stoliki kawowe to meble szyte na miarę nowoczesnych wnętrz.

Sortuj według:

Dekoracyjna moc szkła

Wraz ze spopularyzowaniem się nowoczesnych aranżacji, współczesny rynek zaczęły zdobywać designerskie meble wykorzystujące w swych formach zupełnie niestandardowe materiały. Kreatywni projektanci niejednokrotnie dowiedli jak bardzo udane w skutkach może być zastosowanie do wytworzenia przedmiotów codziennego użytku m.in. eleganckiego i uniwersalnego szkła. Początkowo szkło zdobiło jedynie niewielkie części okazałych mebli np. było używane do wykończenia frontów szaf, kredensów i witryn, coraz śmielej poczynając sobie jednak w służących odpoczynkowi salonach, gdzie zaczęło stanowić bardzo wyraźny element aranżacji. Przykładem tego są m.in. bardzo popularne i chętnie wybierane przez klientów szklane ławy i stoliki kawowe, które ozdabiając wnętrze, przyczyniają się do komfortowego użytkowania przestrzeni pokoju dziennego.

Szklane stoliki kawowe – meble na miarę nowoczesnych wnętrz

Jak wprowadzić do tradycyjnego salonu trochę nowoczesności? Zaaranżować w jego wnętrzu stylowy i funkcjonalny szklany stolik kawowy. Mebel ten dzięki swojej uniwersalnej formie nie tylko wprowadzi do pokoju dziennego nutę świeżości, ale przede wszystkim dostarczy nam niezbędnych do komfortowego odpoczynku wygód użytkowych. Ponadto, nowoczesna i zgrabna bryła da swobodę doboru zarówno mebli wypoczynkowych, jak i ozdobnych tekstyliów i dodatków. Szklany stolik kawowy, niezależnie od swoich gabarytów z łatwością pomieści filiżankę kawy czy miseczkę z przekąskami przygotowaną na seans filmowy, a także wyeksponuje kwiaty i porcelanowe bibeloty. Na tym jednak lista jego zalet się nie kończy – dostępne w naszej ofercie szklane stoliki kawowe dzięki zastosowanym w projektach innowacyjnym rozwiązaniom pozwolą m.in. na łatwą relokację mebla czy przechowywanie kolorowych czasopism, akcesoriów RTV i puzderek z podręcznymi akcesoriami.

Jakie wybrać szklane ławy do salonu?

Wybór odpowiadającej potrzebom nowoczesnego pokoju dziennego ławy to wbrew pozorom nie lada wyzwanie – liczy się bowiem nie tylko styl i kształt, ale także funkcjonalność oraz materiał wykonania kupowanego modelu. Jak zatem zgrabnie połączyć wszystkie te aspekty i cieszyć się użytkowaniem mebla przez długie lata? Postawić na doskonale odnajdujące się w modernistycznych wnętrzach szklane ławy, które dzięki zastosowaniu do ich wytworzenia eleganckiego, acz uniwersalnego szkła spotęgują wrażenie harmonii i przejrzystości przestrzeni. Niezwykle nowoczesna szklana ława bez trudu odnajdzie się w towarzystwie mebli wypoczynkowych i sprawi, że kącik wypoczynkowy znacząco wyróżni się na tle pozostałej części salonu. Niezależnie od modelu na jaki się zdecydujesz – czy to wykonany w całości ze szkła, czy tylko dopełniony jego elementami – szklana ława dostarczy Ci komfortu niezbędnego zarówno podczas seansu filmowego, czytania książki, czy delektowania się filiżanką popołudniowej herbaty. Jeśli zatem Twoje upodobania oscylują w granicach stylu nowoczesnego i chcesz codziennie relaksować się w iście doborowym towarzystwie, to zaproś do swojego domu nasze szklane ławy do salonu.