Ławy i stoliki kawowe trójkątne

Ławy i stoliki kawowe trójkątne

Wniosą do wnętrza salonu nie tylko oryginalną estetykę, ale także kryjącą się pod rzadko spotykanymi formami funkcjonalność.

Sortuj według:

Zestawy trójkątnych stolików do salonu

Zarówno pojedyncze trójkątne stoliki kawowe, jak i te gniazdowe posiadają zalety, które pozwalają z sukcesem aranżować je nie tylko w małometrażowych przestrzeniach mieszkalnych. Te wyjątkowe elementy wyposażenia wnętrz doskonale odnajdują się zaaranżowane w pełnowymiarowych salonach, najczęściej w towarzystwie tapicerowanej sofy, czy sąsiadujących z nią foteli, dopełniając tym samym chwil spędzanych na odpoczynku w pojedynkę lub w większym, rodzinnym gronie. Ich blaty z powodzeniem służą jako podstawy dla filiżanek z kawą, kolorowych magazynów czy miseczek z przekąskami, które stanowią nieodłączny element niemalże każdego seansu filmowego. Funkcjonalność zastosowanych form sprawia, że trójkątne stoliki kawowe bardzo łatwo dostosowują się do naszych potrzeb i preferencji użytkowania – problemu nie sprawi zarówno przeniesienie ich w inne miejsce podczas sprzątania, jak i relokowanie ich w przypadku zmiany aranżacji do innego pomieszczenia.

Dlaczego warto mieć drewniany stolik kawowy?

Cokolwiek by nie mówiono, my osobiście uważamy, że odrobina awangardy jeszcze nikomu nie zaszkodziła, a już na pewno nie nowoczesnemu, czy odznaczającemu się prostotą skandynawskiemu wnętrzu. Odbiegający nieco od wzorniczych standardów trójkątny stolik kawowy stanowi bardzo udaną alternatywę dla klasycznych, ubranych w okrągłe lub kwadratowe blaty modeli. Dlaczego? Bo pomimo nietuzinkowej formy, dzięki wykonaniu z naturalnego drewna i uniwersalnej estetyce zachowuje pozbawiony przerysowania design, który pozwala z sukcesem aranżować go pomieszczeniach o różnorodnym przeznaczeniu.  

Trójkątny stolik kawowy – w pojedynkę, czy w komplecie?

Wbrew wszelkim pozorom, do najłatwiejszych to pytanie nie należy.  Decydując się na kupno stolika kawowego powinnyśmy wziąć pod uwagę kilka czynników, jakimi są m.in. styl i rozmiar wnętrza, a także indywidualne preferencje dotyczące aranżacji. Jak pogodzić wszystkie te aspekty, a jednocześnie cieszyć się walorami użytkowymi wybranego modelu? W przypadku jeśli posiadamy słusznych rozmiarów wnętrze dobrym wyborem mogą okazać się zestawy trójkątnych stolików do salonu, które ze względu na modułowe połączenie kilku elementów o różnych rozmiarach, dadzą swobodę aranżowania ich w wielu rozmaitych konfiguracjach. Jeśli natomiast pomieszczenie przeznaczone na pokój dzienny dużymi gabarytami nie grzeszy, rozważmy opcję wyboru pojedynczego stolika lub składającego się z dwóch części stolika gniazdowego. Model ten dzięki swoim ergonomicznym rozmiarom nie zajmie zbyt wiele miejsca, i nie zdominuje aranżacji wnętrza.