Ławy i stoliki kawowe w stylu glamour

Luksusowy design, który umiejętnie czerpie z bogactwa barokowej estetyki.

Sortuj według:

Stoliki kawowe w stylu glamour

Styl glamour to perfekcyjny sposób na wykreowanie wystroju wnętrza z przymrużeniem oka. Ten odważny i ekstrawagancki, pełen eklektycznych kompilacji styl, jak każdy inny ma szerokie grono swoich pasjonatów i miłośników. Sukces aranżacji w stylu glamour zależy nie tylko od zamieszczonych we wnętrzu mebli, ale przede wszystkim od indywidualnych preferencji i gustów właściciela, a te, jak dobrze wiemy, nie podlegają żadnej dyskusji. Jakkolwiek by się do tego tematu nie odnosić, jedno jest natomiast pewne – dobrze wyposażony, komfortowy i pełen elegancji salon powinien posiadać funkcjonalny stolik kawowy. Osoby lubujące się w pełnych klasy i szyku aranżacjach wnętrz z pewnością nie przejdą obojętnie obok oferty mebli, w których finezja przeplata się nowoczesnością, a subtelne detale sprawiają, że mebel roztacza wokół siebie aurę klimatycznej wyjątkowości. Proponowane przez nas stoliki kawowe glamour sprawią, że wnętrza pokoju dziennego spowije zmysłowy i kuszący blask, który w konsekwencji odzwierciedli aurę hollywoodzkich produkcji, podziwianych niegdyś jedynie zza szklanego ekranu telewizora.

Stoliki kawowe glamour do salonu i pokoju dziennego

Pokój dzienny to bodajże drugie, zaraz po kuchni najważniejsze pomieszczenie w domu. To miejsce, w którym nie tylko odpoczywamy i relaksujemy się po ciężkim dniu w pracy, ale też prowadzimy przyjemne spotkania towarzyskie. Stoliki kawowe w stylu glamour idealnie dopełnią przepełnionej luksusem i świetlistością aranżacji, a eklektyczna elegancja bijąca z połączenia marmuru i metalu z lekkością sprawi, że zachowawcza prostota ustąpi miejsca przyciągającej wzrok ekstrawagancji. Wysublimowane kształty w połączeniu ze srebrnymi i złotymi barwami znakomicie kontrastować będą z dominującymi we wnętrzu wyrazistymi fioletami, stonowanymi szarościami, czy delikatnymi beżami.

Stolik kawowy glamour w roli wytwornej dekoracji

Aranżacje w stylu glamour to wnętrza pełne przepychu, błyszczących materiałów i migoczących dodatków. Nie obce im są dodatki takie jak atłasowe poduszki, mosiężne lustra, kryształowe żyrandole, czy ozdobione drogocennymi kamieniami dekoracyjne szkatułki. Srebrny stolik kawowy glamour o fikuśnie wygiętych nóżkach, będzie stanowił doskonałą bazę na wazon z dostojnymi różami i w połączeniu ze stylowym fotelem stworzy niezwykle udany duet, który z pewnością przypadnie do gustu każdej lubującej się w eleganckich meblach damie.