Regały drewniane

Regały drewniane

Klasyczna estetyka dla amatorów ponadczasowego drewna.

Sortuj według:

Drewniany regał na książki – nie tylko dla miłośników klasyki

Za dużo książek, pamiątek i bibelotów? Bibliofile, kolekcjonerzy i nałogowi zbieracze mogą już spać spokojnie – na arenę wkraczają bowiem nasze regały drewniane na książki, które z łatwością uporają się nie tylko z uporządkowaniem zbiorów, ale również z ich efektowną ekspozycją. Neutralny urok drewna dodatkowo podkreśli urodę domowych kolekcji, a szeroka paleta stylistyczna i gabarytowa pozwoli na bezproblemowe dopasowanie do każdego wnętrza. Nie samym drewnem człowiek jednak żyje, dlatego poza klasycznymi regałami, w których niepodzielnie rządzi ten materiał, w naszej szerokiej ofercie znajdziecie również takie modele, w których drewno spotyka się ze stalą lub metalem, idealnie wkomponowując się w styl industrialny. Liczną grupę stanowią w naszej ofercie także reprezentanci stylu skandynawskiego i nie chodzi nam tutaj wyłącznie o wzorniczą prostotę, ale i charakterystyczne dla tej stylistyki zestawienie drewna z bielą. Pamiętaliśmy również o pasjonatach wzornictwa inspirowanego stylową przeszłością – znajdziecie u nas nie jeden drewniany regał na książki wpisujący się w styl retro oraz vintage, tak samo jak i pastelowe wyrazy uwielbienia dla stylu shabby chic i prowansalskiego. Pomimo oczywistych skojarzeń z klasyką, regał drewniany może wnieść ze sobą do wnętrza także sporą dawkę oryginalności i kreatywnego designu – na tym polu niezrównane okażą się nasze regały o niecodziennej, asymetrycznej konstrukcji, niejednokrotnie zdające się zaprzeczać prawom fizyki i grawitacji. Miłośnikom nowoczesności w jej pragmatycznym wydaniu powinny z kolei przypaść do gustu regały modułowe, które nie tylko pozwolą na stworzenie indywidualnej kompozycji, a tym samym wykazanie się twórczą inwencją, ale i na optymalne wykorzystanie przestrzeni, którą dysponujemy.

Regały drewniane na książki… i nie tylko

Większości z nas drewniany regał kojarzy się dosyć jednoznacznie – na ogół oczami wyobraźni widzimy go w roli domowej biblioteczki, ewentualnie dopuszczając również myśl eksponowania na nim pamiątek lub dekoracji. Nasza oferta w tym temacie to jednak nie tylko regały drewniane na książki – zarówno miłośnicy wybornego sauvignon blanc, jak i musującego prosecco też znajdą tutaj coś dla siebie. Regał drewniany na wino z pewnością urzeknie wszystkich winomaniaków, bez względu na to, czy ich kubkom smakowym bardziej odpowiada czerwone czy białe. Te jednocześnie stylowe i funkcjonalne meble to propozycja, dla której miejsce znaleźć się może zarówno w jadalni, salonie, jak i w aneksie kuchennym – w skrócie: tam, gdzie lubi pojawiać się dobre jedzenie. Jeśli zatem jesteście nie tylko smakoszami kulinarnymi, ale i zdeklarowanymi fanami tego trunku, to zdecydowanie zerknijcie również na nasze drewniane regały na wino.

Regał drewniany lub…

Regały to niezwykle praktyczne meble o różnych możliwych zastosowaniach, które wykorzystać można w pomieszczeniach o różnym przeznaczeniu. I na drewnianych wcale się tutaj nie kończy - bo chyba nie myśleliście, że te wykonane z drewna, to jedyne co w tym temacie mamy Wam do zaoferowania? Jeżeli preferujecie nieco bardziej surowe klimaty, powinny Wam przypaść do gustu regały metalowe. Na wypadek gdybyście jednak nie chcieli całkowicie rezygnować z przytulności, do wyboru macie również całkiem sporo modeli, w których ponadczasowe drewno łączy się z nieco chłodnym metalem lub stalą. Od dłuższego czasu sporą popularnością cieszą się także regały w stylu skandynawskim, pośród których na pierwszy plan zdecydowanie wybija się uniwersalna biel, która z powodzeniem poradzi sobie w wielu współczesnych wnętrzach. Nie tylko zresztą kwestia wykorzystanego materiału lub kolorystyki jest tutaj istotna, ale i zastosowane rozwiązania konstrukcyjne – znajdziecie tutaj zarówno tradycyjne regały stojące, jak i całkiem licznie goszczące w naszej ofercie modele wiszące.