Regały metalowe

Regały metalowe

Regały metalowe – nie mylić z magazynowymi!

Sortuj według:

Regały metalowe – nie mylić z magazynowymi!

Metal to materiał wykorzystywany w produkcji mebli z myślą o wszystkich tych, którzy cenią wnętrza o nieco surowym i zdystansowanym charakterze. Jego wyrazista uroda to sprawdzony sposób na aranżację o wysokim poziomie oryginalności, co wcale jednak nie znaczy, że całkowicie pozbawioną przytulności – bo to chyba główna obawa, która wielu powstrzymuje przed zakupem mebli wykonanych z jego wykorzystaniem. Regał metalowy lub szafa z tego materiału w wielu osobach od razu budzą skojarzenia z fabrycznym wnętrzem lub magazynem. Czy to słuszne skojarzenie? I tak, i nie. Faktycznie meble z metalu lub stali to najłatwiejszy sposób na stworzenie wystroju wpisującego się w styl industrialny, inspirowany charakterystyczną dla przedwojennych fabryk estetyką, nie jest to jednak przecież równoznaczne z roboczym wnętrzem, które na miano przytulnego domu czy mieszkania nijak nie zasługuje. Zwłaszcza jeśli mieć na względzie, że w wielu nawiązujących do tej stylistyki meblach, znaleźć można liczne elementy drewniane - bo czemu, jak czemu, ale drewnu z pewnością nie sposób odmówić sporej porcji przytulności. Znajdujące się w naszej ofercie regały metalowe to jak najbardziej rozwiązania dedykowane domowym wnętrzom, tym jednakże, które nie obawiają się przykuwających wzrok akcentów w umeblowaniu.

Metalowy regał – funkcjonalność i wyrazisty styl

Jeśli poszukujecie mebli wykonanych z dobrej jakości materiałów, a tym samym gwarantujących komfortowe, a przede wszystkim długotrwałe użytkowanie, to trafiliście pod dobry adres. Wyselekcjonowane przez nas regały metalowe to wysoka wytrzymałość, dzięki której nawet spore obciążenie nie jest im straszne. Znajdziecie tutaj wiele różnych rozwiązań konstrukcyjnych, które pozwolą na znalezienie modelu idealnego zarówno w kontekście potrzeb związanych z przechowywaniem, jak i indywidualnych preferencji estetycznych. Metal pojawia się tutaj zarówno solo, jak i w towarzystwie drewna, co powinno spodobać się zarówno tym, którzy stawiają na surowość, jak i osobom pragnącym jednak nadać swemu wnętrzu nieco przytulności. I nie myślcie sobie, że wyłącznie zagorzali fani stylu industrialnego znajdą tutaj coś dla siebie – wiele z naszych propozycji wpisze się także w nieco bardziej uniwersalne pod względem stylistyki wnętrza. Metalowy regał to rozwiązanie, które ma spore szanse sprawdzić się również w pełnym prostoty stylu skandynawskim, jak i w wielu innych współczesnych wnętrzach o niezobowiązującej stylistyce.

Jeśli nie regał metalowy to co?

Niesłabnącą popularnością niezmiennie cieszą się regały drewniane – to właśnie one stanowią najliczniejszą reprezentację, jeżeli o naszej ofercie regałów mowa. Pomijając jednak wspólny mianownik w postaci drewna, czeka na Was spora różnorodność zastosowanych tutaj rozwiązań – to zarówno regały stojące, jak i te wiszące, regały skandynawskie, w których drewnu niezwykle często towarzyszy biel, jak i modułowe regały cube, z których stworzyć możecie indywidualnie skomponowaną konfigurację. A jeżeli marzy Wam się alternatywa dla klasycznych barków domowych, to mogą Wam się również spodobać regały na wino