Regały w stylu awangardowym

Idealne do oryginalnie urządzonych przestrzeni.

Sortuj według:

Awangardowe wnętrza – wyróżnij się!

Jeżeli zdążyła Wam się już znudzić skandynawska prostota i przewidywalność klasycznego wzornictwa, miło nam poinformować, że trafiliście pod właściwy adres – tutaj króluje awangarda i design przez duże D, a granicą jest wyłącznie wyobraźnia. Powszechnie stosowane schematy mają tutaj kategoryczny zakaz wstępu, kreatywne podejście do tematu jest z kolei zawsze ile widziane. To nie jest styl dla tych, którzy lubią, gdy jest spokojnie i bezpiecznie – tutaj zawsze coś się dzieje. Dominuje oryginalne wzornictwo i nowatorskie spojrzenie na życie codzienne. Bo codzienne życie zasługuje na szczyptę niecodzienności. Nie znajdziecie tu jednak przerostu formy nad treścią – co to, to nie. Wyrafinowanie – tak. Przerysowanie – zdecydowanie nie. Tutaj zawsze liczy się funkcja. Bo oryginalnie wcale nie musi oznaczać, że równocześnie dziwnie i niepraktycznie. A znajdujące się tutaj regały awangardowe skutecznie Wam to udowodnią…

Regały awangardowe – do odważnych świat należy

Sztampa i monotonia zdecydowanie nie są czymś, w co chcielibyście ubrać swoją przestrzeń życiową? Miło nam zatem poinformować, że na ratunek nadciągają nasze regały awangardowe, czyli pełne designerskiej świeżości projekty, zawsze jednak oferujące wysokie walory praktyczne i użytkowe. Twórczym rozwiązaniom konstrukcyjnym towarzyszy w dodatku staranny dobór materiałów i odwaga do korzystania z osiągnięć technologii. To zarówno meble do domowych wnętrz, jak i te dedykowane przestrzeni pracy, każdorazowo łączące w sobie unikalną estetykę i ponadczasową funkcjonalność. Awangardowe regały z patchworkowymi frontami wykonanymi z różnych rodzajów drewna o zróżnicowanej kolorystyce? A może naznaczone upływem czasu drewno z odzysku? Designerskie regały, w których zastosowane zostały stylizowane na beton nowoczesne laminaty? Nie tylko na oryginalne materiały i pomysłowe ich zestawienia możecie tu jednak liczyć – w kwestii zastosowanych rozwiązań konstrukcyjnych jest tutaj jeszcze bardziej pomysłowo. Pojawiające się tutaj nieoczywiste kształty sprawią, że nie raz będziecie zaskoczeni.

Jaki regał będzie dla Ciebie odpowiedni?

Jeżeli jednak w otoczeniu ekscentrycznego wzornictwa nie czujecie się zbyt  komfortowo, możecie u nas liczyć na wiele innych propozycji, wpisujących się w nieco bardziej wyważoną stylistykę. Wszystkim zdeklarowanym miłośnikom ponadczasowej estetyki polecają się uniwersalne regały drewniane. To propozycja dedykowana zarówno tym, którym bardziej po drodze jest z klasycznym wzornictwem, jak i fanom nieco bardziej nowoczesnych rozwiązań. Licznie reprezentowane są również regały w stylu skandynawskim, gdzie często natkniecie się na tak charakterystyczne dla tej stylistyki zestawienie drewna z bielą. Pamiętajcie jednak, aby w trakcie wyboru regału uwzględnić nie tylko własne preferencje estetyczne, ale i ograniczenia, które narzuca nam konkretne wnętrze. W pomieszczeniu o niewielkim metrażu dobrze poradzi sobie regał w wysokim połysku o oszczędnych kształtach. Wzornicza prostota sprawdza się przecież nie tylko na różnych metrażach, ale i w różnych stylistykach, dodatkowo ten rodzaj wykończenia znany jest z umiejętności wizualnego dodawania wnętrzu przestrzeni i lekkości. Wartą rozważenia opcją są również modułowe regały cube (zarówno wiszące, jak i stojące), dające duże możliwości w kwestii różnej konfiguracji i ustawienia, a tym samym pozwalające na łatwe zmiany wystroju wnętrza, które nie wiążą się z ponoszeniem dodatkowych kosztów.