Szafki RTV białe

Szafki RTV białe

Białe szafki RTV - poznaj różnorodność naszej oferty, gdzie znajdziesz rozmaite formy, które idealnie wpasują się w Twoje wnętrze.

Sortuj według:

Białe szafki RTV do salonu

Salon to centrum odpoczynku w każdym domu, a co za tym idzie - miejsce, w którym z powodzeniem aranżowane jest kino domowe. Ku uciesze zarówno tych starszych, jak i młodszych członków rodziny, dostarcza ono nie tylko rozrywki, pozwalając udać się w fascynującą podróż do świata filmów, ale zagłębić w nieco poważniejsze tematy. Chociaż takie rozwiązanie niejednokrotnie umożliwia nam relaks po ciężkim tygodniu w pracy, to - jak w każdym innym przypadku - znajdziemy zapewne tyle samo zwolenników, co i przeciwników umieszczania telewizora we wnętrzach salonów. I chociaż we współczesnych aranżacjach coraz częściej możemy spotkać telewizory zawieszone na ścianie w bliskim sąsiedztwie sofy lub narożnika, to szafki RTV wcale nie odeszły do lamusa i nadal cieszą się niesłabnącym powodzeniem. A że białe meble do salonu już od wielu sezonów cieszą się niesłabnącą popularnością, nie ma się zatem co dziwić, że stoliki RTV białe również spotykają się ze sporym zainteresowaniem zarówno ze strony producentów, projektantów wnętrz, jak i samych kupujących. Dlaczego biel jest aż tak popularna?

Stoliki RTV białe – uniwersalna estetyka 

Białe meble to niezwykle uniwersalna estetyka, która chyba nigdy nie przestanie zachwycać swoją świeżością. Białe szafki RTV to jednak nie tylko ponadczasowe wzornictwo, które zapewne nigdy nie wyjdzie poza nawias wnętrzarskich trendów, ale i świetne rozwiązanie w kontekście względów praktycznych, zwłaszcza jeśli nasze wnętrze nie jest ani zbyt jasne, ani zbyt przestronne. W takiej sytuacji biel, zarówno na ścianach, jak i na meblach, rozjaśni i wizualnie powiększy przestrzeń, którą mamy do dyspozycji. Uniwersalny charakter białych szafek RTV przejawia się również w tym, że to propozycja odpowiednia zarówno do klasycznego, jak i nowoczesnego wystroju wnętrz.

Klasyka czy nowoczesne stoliki RTV białe lakierowane?

Białe drewno w matowym wykończeniu wyśmienicie poradzi sobie zarówno w stylu skandynawskim, jak i w całej gamie współczesnych aranżacji, które trudno jednoznacznie zaszufladkować. Stoliki RTV białe lakierowane w wysokim połysku to z kolei propozycja dedykowana w szczególności nowoczesnym wnętrzom, choć nie tylko tym skrajnie ascetycznym w stylu hi-tech. To również warta przemyślenia alternatywa, która w wielu eklektycznych wnętrzach sprawdzi się w nie mniej udany sposób. Trudno Wam to sobie wyobrazić? To może przykład będzie bardziej wymowny. Wyobraźcie sobie przytulny salon. Trochę po skandynawsku, trochę na nutę retro, a do tego ze sporą dawką inspiracji zaczerpniętych z nowoczesnych trendów. Mamy tutaj piękny stół i krzesła z orzechowego drewna, regały na wino w klimacie retro, szary narożnik o ewidentnie skandynawskim zacięciu wraz ze stolikiem kawowym (biały blat na drewnianych nóżkach w naturalnej kolorystyce), a do tego białe komody i również biała szafka RTV, ale wykończona na wysoki połysk. Czy ten scenariusz naprawdę brzmi źle? To jednak jeszcze nie wszystko - biel to także kolor bardzo wdzięczny w kontekście wielu możliwości zestawień kolorystycznych. Czy w tak neutralnym towarzystwie jakiś kolor mógłby nie pasować? Nam jakoś trudno wyobrazić sobie tę sytuację. I za to właśnie tak bardzo kochamy białe meble.