Szafki nocne w stylu skandynawskim

Szafki nocne w stylu skandynawskim

Kwintesencja bezpretensjonalnego designu i funkcjonalności – tak najkrócej można opisać nasze szafki nocne w stylu skandynawskim. Zarówno uniwersalne barwy, jak i rozliczne udogodnienia w postaci praktycznych schowków i szuflad, pozwalają wpisać te meble w całą gamę różnorodnych stylistyk.

Sortuj według:

Szafki nocne w stylu skandynawskim

Sypialnia to pomieszczenie o przeznaczeniu relaksacyjnym i wypoczynkowym, ale też organizacyjnym. Urządzając sielskie, lecz nieco powściągliwe skandynawskie wnętrze, należy wziąć pod uwagę nie tylko nasze preferencje stylistyczne, ale przede wszystkim funkcjonalność zastosowanych w aranżacji mebli i innowacyjność rozwiązań, gdyż to one w gruncie rzeczy będą stanowić o sukcesie wystroju pomieszczenia. Chociaż to mosiężne łóżko stanowi centralny element sypialnianego wyposażenia, to równie ważnym komponentem aranżacji są szafki nocne skandynawskie, które pełnią funkcję nie tylko dekoracyjną, ale też użytkową. Posiadają one przede wszystkim poręczne szuflady i schowki pozwalające na swobodne zagospodarowanie rozmaitych drobiazgów i bibelotów. Drewniana szafka nocna w stylu skandynawskim wpisze się w klimat odzwierciedlającej zamiłowanie do natury sypialni, sprawiając, że nabierze ona nie tylko uniwersalnego, ale podszytego nutą współczesności wyglądu, który będzie zachwycał nas przez długie lata. Jeśli chcesz, aby Twoja sypialnia była nie tylko wygodna w użytkowaniu, ale też jasna i przestronna, to doskonałym rozwiązaniem będzie zestawiona w duecie z komfortowym łóżkiem szafka nocna skandynawska, która ze względu na nieskazitelnie białe barwy, rozświetli wnętrze blaskiem północnej świeżości, zapewniając Ci przyjemne, bajkowe sny.

Szafki nocne skandynawskie – neutralna aranżacja na zasadzie kontrastu

Jeśli chcemy zaprosić do wnętrza sypialni skandynawską prostotę, to powinniśmy pamiętać, że dla zachowania stylistycznej równowagi białe ściany, podłogi i meble najlepiej będą się prezentowały w połączeniu z kontrastowymi dodatkami, które nie tylko wyróżnią aranżację, ale też sprawią, że wyjdzie ona trochę nieco ponad tradycyjne schematy. Szafka nocna skandynawska będzie stanowić doskonałą podstawę dla dekoracyjnej lampki, czy frymuśnego budzika, a wygodne łóżko z chęcią weźmie w objęcia całą masę kolorowych poduszek. Z zasady powściągliwe, nieco chłodne północne klimaty sprawią, że aranżacja bez odpowiednich dekoracji, nie tylko będzie sprawiać wrażenie aż nazbyt sterylnej, ale też nie odzwierciedli mającej w niej zamieszkać przytulności. Geometryczne wzory i kolorowe desenie widoczne na ozdobnych tekstyliach sprawią, że uniwersalne stylistycznie, białe szafki nocne w stylu skandynawskim wspaniale wkomponują się w wygrywaną przez nie melodię. Jako że sypialnia jest miejscem, które w wielu przypadkach łączy się z garderobą, warto zadbać, aby w jej wnętrzu znalazły się wiklinowe kosze oraz praktyczne pudełka umożliwiające komfortową organizację ubrań i akcesoriów. Szafka nocna w stylu skandynawskim nie tylko sprawi, że wnętrze będzie bardziej funkcjonalne, ale umożliwi także wykreowanie wystroju ponadczasowej sypialni, która nie bacząc na upływ mijającego czasu i zmieniające się trendy aranżacyjne, z nieskrywanym wdziękiem będzie nam służyć przez długie lata.