Styl skandynawski

Naturalna kolorystyka i prostota formy.

Zaczerpnij inspiracji...

Zobacz nasze pomysły na stylowe i funkcjonalne aranżacje.

Poznaj wybrane kolekcje w stylu skandynawskim

Cenisz prostotę i naturalność? W aranżacjach wnętrz stronisz od krzykliwości i przerysowania? Jesteśmy przekonani, że styl skandynawski na 99% będzie trafionym wyborem.

Popularne kategorie mebli w stylu skandynawskim

Kliknij i zobacz, co przygotowaliśmy dla Ciebie!

Sortuj według:

 

Meble skandynawskie

Nasza bogata oferta mebli wpisujących się w stylistykę określaną mianem skandynawskiego designu, stworzona została z myślą o tych, dla których kwintesencja wnętrzarskiej elegancji tkwi w prostocie formy i kolorystycznej powściągliwości. Nasze propozycje w harmonijny sposób łączą w sobie wieloletnią tradycję wzorniczą wraz z subtelnie pobrzmiewającymi akcentami designerskiej współczesności - nie zabraknie zatem niezmiennie urzekającego ciepłem i przytulnością drewna, jak również klasycznego powabu bieli, które niejednokrotnie podszyte jednak zostały nowatorskim szlifem i formą. Nasze meble skandynawskie to również nieodłączny aspekt funkcjonalny – nie rozczaruje się ten, kto walory praktyczne oraz komfort użytkowania stawia na równi z wizualną atrakcyjnością. Zapraszamy zatem do skandynawskiej krainy minimalistycznym wyrafinowaniem płynącej, gdzie niezwykłej urody meble tylko czekają, aby wpaść do Was z dłuższą wizytą!

Meble w stylu skandynawskim do salonu i jadalni

Salon i jadalnia to niekwestionowane serce niemalże każdego domu, a miejsce, w którym koncentruje się życie rodzinne i towarzyskie zasługuje chyba na odpowiednią atmosferę? Nasze meble w stylu skandynawskim do salonu i jadalni to właśnie tacy magicy przytulności, którzy do każdego wnętrza wprowadzą nie tylko wysoki poziom nienachalnej estetyki, ale przede wszystkim pełną ciepła prostotę, pozwalającą na stworzenie spokojnej, a niejednokrotnie wręcz kojącej atmosfery. Jak to zwykle w przypadku stylu skandynawskiego bywa, to także liczne walory praktyczno-użytkowe. Jeśli jadalnia nie dysponuje dużym metrażem i każdy centymetr powierzchni jest na wagę złota, z pewnością zainteresują Was stoły rozkładane, w salonie z kolei zagościć może wygodna sofa z funkcją spania – właśnie te, jak i wiele innych funkcjonalnych mebli do salonu i jadalni znajdziecie u nas, przeglądając ofertę mebli skandynawskich.

Dla kogo wnętrza w stylu skandynawskim?

Jeżeli cenisz prostotę i naturalność, równocześnie stroniąc od krzykliwości i przerysowania, to styl skandynawski na 99% będzie trafionym wyborem. Jeśli w dodatku lubisz przytulną atmosferę, stonowaną kolorystykę i wyważone kształty, będąc zdeklarowanym przeciwnikiem przerostu formy nad funkcją, to możesz mieć już całkowitą pewność, że wnętrza w stylu skandynawskim to zdecydowanie coś, co możesz śmiało zaprosić do swego domu. Znajdziesz tutaj dużo drewna i nie mniej bieli, choć możesz również liczyć na nie rzadkie spotkania z innymi klasycznymi i zachowawczymi barwami, takimi jak szarości, błękity i granaty, szeroka paleta ciepłych beży i brązów, sama biel niejednokrotnie jest zaś delikatnie kontrastowana równie ponadczasową czernią. To poza tym idealna alternatywa dla osób, którym z różnych względów nieśpieszno do częstych zmian i redekoracji – styl skandynawski urzeka bezpretensjonalną, a tym samym niepodatną na przemijające dni urodą, pozwalając cieszyć się swą uniwersalną i ponadczasową estetyką przez określony jedynie stanem naturalnego zużycia mebli czas.